ICOONE BEAUTY WAY

"Краса непiдвладна швидкоплиннiй модi"

Робер Дуано (Robert Doisneau)

Хороше фiзичне самопочуття, любов до себе та турбота про власне тiло – ось компоменти, що дозволять вам повною мiрою вiдчути свою красу. Icoone BeautyWay – шлях до досягнення цiєї мети.
Процедури icoone можна вважати цiлковито унiкальними, а результати впливу – найоптимальнiшими завдяки наступним складовим.
  • технологiя Roboderm®, яка дає змогу глибоко та ефективно впливати на сполучну тканину;
  • симетрична мiкростимуляцiя двома руками, яка вдвiчi пiдвищує швидкiсть та ефективність процедури;
  • поєднання ЛАЗЕРНОЇ та LED технологiй, що дає змогу розробляти процедури, спрямованi на конкретні областi жирових вiдкладень, стiйких до дiєт та фiзичних вправ;
  • 100% природний досвiд унiкального, розслаблюючого масажу;
  • Велике рiзноманіття маніпул, завдяки яким можна виконувати обробку навiть найчутливiшої шкіри в найделiкатніших i найнедоступнiших зонах обличчя й тiла.

Тому icoone дає змогу складати персоналiзованi програми для жiнок i чоловiкiв будь-якого вiку.

ЦЕЛЮЛIТ

Целюлiт – це змiна тканин, яка заторкує здебiльшого область стегон, сiдниць i живота.
З цiєю проблемою стикається бiльшiсть жiнок – незалежно вiд вiку та будови тiла. Виникнення целюлiту може зумовлюватися рiзними причинами: генетикою, гормонами, особливостями харчування або сидячим способом життя, та завдяки icoone можна розробити курс процедур, спрямованих на покращення стану шкiри та отримання результатiв, помiтних уже пiсля першого сеансу.

Ця програма рекомендується для значного зменшення проявiв целюлiту. Завдяки природному неiнвазивному впливу процедури icoone сприяють покращенню дренування, посиленню кровообiгу, розгладжуванню «апельсинової шкiрки» та
покращенню якостi шкiри.


(орієнтовна тривалість сеансу: 40 хвилин)

РЕМОДЕЛЮВАННЯ

Хто сказав, що для отримання неймовiрних результатiв у моделюваннi тiла обов’язково вдаватися за допомогою до скальпеля?

icoone – неiнвазивне рiшення для надання нової гармонiї силуету та формам, яке розкриває вашу природну красу.

Цю процедуру було розроблено спецiально для видалення стiйких до дiєти та спорту жирових вiдкладень. Рекомендована для загального ремоделювання та ефективного стимулювання таких дiлянок, як зона живота, стегон, рук, колiн, литок та спини. Одночасно з моделюючим ефектом цей курс забезпечує чудове самопочуття та приємне вiдчуття легкостi.

(орієнтовна тривалість сеансу: 30–50 хвилин)

ЛIФТИНГ ТА ОМОЛОДЖЕННЯ

Iз часом шкiра починає старiти, на нiй з’являються зморшки, заломи та дефекти, спричиненi шкiдливою дiєю сонця. Безперечно, здоровий спосiб життя дуже важливий для тих, хто прагне виглядати молодо. Одначе з допомогою таких процедур, як icoone, ви зможете отримати швидшi та очевиднiшi результати.

Технологiя icoone пропонує неймовiрно ефективне неiнвазивне рiшення, що не вимагає вiдновлювального перiоду для отримання стiйкого ефекту.

Цей курс було розроблено для вiдновлення якостей шкiри, для насичення її киснем
та покращення стану тканин цiлковито природним та безболiсним чином.
 

icoone стимулює вироблення колагену та еластину, надаючи обличчю гармонiйностi, розгладжуючи зморшки, вiдновлюючи еластичнiсть та пружнiсть тканин, забезпечуючи тим самим помiтний омолоджувальний ефект. 

(орієнтовна тривалість сеансу: 40–20 хвилин)

ВАГІТНІСТЬ*

Пiд час вагiтностi тiло жiнки може зазнавати змiн: затримка рiдини в органiзмi, важкi ноги, обвисання шкiри, розтяжки, – ось лише декiлька найрозповсюдженiших проблем, на появу яких впливає багато факторiв: вiк, маса тiла, спосiб життя, генетика. 

Цiлеспрямованi процедури, пропонованi icoone, дають змогу покращити фiзичну форму та знизити масштаби цих проблем. Справдi, icoone – це надiйний союзник жiнки пiд час вагiтностi та пiсля пологiв, який дозволяє покращити форми тiла
та зберегти красу пiсля народження дитини.

Завдяки м’якiй природнiй дiї icoone дарує майбутнiм мамам досвiд ефективної та одночасно розслаблюючої процедури, забезпечуючи легкiсть у ногах, дренуючи рiдини та сприяючи попередженню таких дефектiв, як капiлярна сiтка, целюлiт, локалiзованi скупчення жиру та утримання води в органiзмi.


(орієнтовна тривалість сеансу: 40 хвилин)

* Процедури можна проводити лише після 3-го місяця вагітності (без застосування в зоні живота)

ПРУЖНІСТЬ ТКАНИН

У будь-якому вiцi чоловiки та жiнки мрiють про здорове пiдтягнуте тiло.
Безумовно, для досягнення цiєї мети важливо притримуватися принципiв здорового харчування й бути фiзично активними. Однак є ще одна хороша новина: з допомогою icoone можна опрацювати й пiдтягнути навiть найпроблемнiшi дiлянки, наприклад живiт, боки, стегна, сiдницi, внутрiшню поверхню рук. I отримати чудовий, стiйкий результат.

Цей курс сприятиме секрецiї колагену та еластину, миттєво надасть шкiрi пружностi, значно пiдвищить тонус тiла. Рекомендується також для пiдтягування шкiри пiсля втрати ваги.

Завдяки ергономiчним манiпулам icoone дiстається до найменш доступних дiлянок тiла й дає змогу боротися з в’ялiстю шкiри рук, внутрiшньої поверхнi стегон та живота.

(орієнтовна тривалість сеансу: 50 хвилин)

ІМУННА СИСТЕМА

Для захисту та збереження здоров’я все актуальнiшою стає необхiднiсть змiцнення iмунної системи. Ефективний лiмфодренаж укрiплює iмунну систему й активiзує функцiонування лiмфатичної системи.

Завдяки icoone можна використовувати два спецiальних курси, спрямованих на вирiшення цього завдання:

«Час детоксу»

Детокс iз icoone — це не лише очищення та виведення токсинiв, а й покращення мiкроциркуляцiї та вiдновлення гiдробалансу. Цей протокол рекомендовано для вiдновлення органiзму, тiла та психiки пiсля перевантажень та стресових ситуацiй.

(орієнтовна тривалість сеансу: 40 хвилин)

«Імуностимуляція»

Стимулює роботу лiмфатичної системи, пiдвищує її функцiональнiсть, змiцнює iмунну систему, сприяє зниженню рiвня стресу.

Цей протокол використовується з метою профiлактики та для пiдтримки гарного самопочуття.

(орієнтовна тривалість сеансу: 50 хвилин)

ЗАХИСТ – ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ

Для пiдтримання здоров’я, тонусу шкiри та iнших тканин, а також для запобiгання дефектам важливо виконувати профiлактичну стимуляцiю як усього тiла, так i певних дiлянок.

Зокрема, icoone дiє за трьома напрямками:

Профiлактика старіння

Покращення еластичностi та пружностi шкiри, насичення киснем i глибоке живлення тканин для запобiгання ознакам старiння та збереження хорошого стану шкiри протягом тривалого часу.

(орієнтовна тривалість сеансу: 50 хвилин)

Профiлактика целюлiту

Стимуляцiя лiмфатичної системи для покращення циркуляцiї, розгладжування шкiри та запобiгання виникненню будь-яких форм целюлiту.

(орієнтовна тривалість сеансу: 40 хвилин)

Запобiгання появi жирових відкладень

Допомога лiмфатичнiй системi для пiдтримання хорошого стану тканин, попередження затримки рiдин i накопичення жиру в «найуразливiших» дiлянках, таких як талiя i стегна.

(орiєнтовна тривалiсть сеансу: 50 хвилин)

ПАКЕТЫ ICOONE

Курси процедур icoone пiдходять для всiх типiв i станiв шкiри й можуть бути персоналiзованi для задоволення особливих потреб. Зазвичай курсовi програми передбачають 5 ,10, 15 або 20 сеансiв.

Експрес

(Щоденні сеанси)

Може застосовуватись як екстрена допомога. Також пiдiйде тим, хто бажає використати перебування на курортi для проходження iнтенсивного курсу процедур.

Базовий

(2–3 сеанси на тиждень)
Для тих, хто бажає почати курс i працювати над досягненням певної мети, покращувати своє здоров’я, одночасно дотримуючись здорового способу життя.

Пiдтримання

(1–2 сеанси на місяць)
Для тих, хто бажає зберiгати отриманi результати протягом тривалого часу.

ROBODERM

ТЕХНОЛОГIЯ, ЩО ПРИНОСИТЬ РЕЗУЛЬТАТИ
5,6 cm
cереднє зменшення об’єму талiї
80%
покращення контурiв тiла
100%
приємний розслаблений стан
ДЖЕРЕЛО: Опитування пацiєнтiв
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів