ICOONE LASER MED

Єдиний апарат у світі, який здійснює мульти-мікроальвеолярну стимуляцію (MMAS)

Очевидні результати вже після першого сеансу

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Трифонова Марія

Про досвід використання апарату icoone Laser Med у салоні TRYFANOVA MD

 • Нові можливості та результати для клінік пластичної хірургії та естетичної медицини
 • Переваги Robotwins
 • Robomicro - догляд та омолодження обличчя
 • Використання апарату icoone laser після хірургічного втручання
 • Використання апарату після кріоліполізу

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ

Відтворити відео

Ця модель поєднує в собі ефекти від механічної стимуляції M.M.A.S. (MultiMicroAlveolarStimulation) та джерел LED і LASER, що дає змогу досягти безпрецедентних результатів із погляду як естетики, так і реабілітації.

ЛАЗЕР і LED діють на пори клітинних мембран, активуючи мітохондрії («електростанції» клітин). Цей процес покращує насичення тканин киснем, стимулюючи дренаж та ліполіз.

ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ ЗА ДОПОМОГОЮ LED

Довжина хвилі 650 нм сприяє оновленню клітин, стимулюючи секрецію колагену та еластину, і покращує венозну та лімфатичну мікроциркуляцію. У разі використання після операції LED сприяє загоєнню тканин і покращенню оксигенації шкіри, одночасно зменшуючи запалення, набряк і біль.

МОДЕЛЮВАННЯ ТІЛА ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРА

Довжина хвилі 915 нм стимулює жирові клітини, активізуючи їх природний обмін речовин (ліполіз). Таким чином ЛАЗЕР зменшує прояви целюліту, тонізує і зміцнює м’язи, а також полегшує мікроциркуляцію, чим досягає значного дренажного ефекту.

Переможець премії Cosmopolitan Beauty Awards 2020

ЛАЗЕР 915 нм

Клінічними дослідженнями доведено, що лазер із довжиною хвилі 915 нм проникає у тканини та активізує абсорбцію ліпідів. Таким чином виникає теплова енергія, що розм’якшує жир у жирових клітинах.

LED 650 нм

LED генерує світлову хвилю довжиною 650 нм, яка змінює пропускну здатність мембрани жирових клітин, завдяки чому жир вивільняється з клітин та потрапляє у міжклітинний простір.

11 НАСАДОК

Robosolo Icoone laser med

Robosolo

Призначена для процедур на широких ділянках тіла, обладнана сенсорним дисплеєм 3,5 дюйма. Дає змогу швидко виконувати таргетовані процедури. Маніпула обладнана лазером 915 нм та LED 650 нм, які можна використовувати разом або окремо для процедур на певних ділянках тіла.

15,600
мікростимуляцій / хв.
Rorotwins Icoone laser med

Robotwins

Відтворюють масаж двома руками. Ця унікальна процедура виконується удвічі швидше, ніж за допомогою однієї маніпули, і при цьому є приємною.

21,600
мікростимуляцій / хв.
Robomini Icoone laser med

Robomini

Наймініатюрніша у світі моторизована насадка! Розроблена спеціально для використання на невеликих або важкодоступних ділянках обличчя й тіла, забезпечує делікатну та спрямовану дію. Ідеальна для естетичних і медичних програм.

14,400
мікростимуляцій / хв.
Robomicro Icoone laser med

Robomicro

Набір із 3 мікроманіпул призначено спеціально для точного фокусування та обробки найнедоступніших і найчутливіших ділянок обличчя. Надзвичайно ефективний у реструктуризації сполучної тканини, зменшенні зморщок, усуненні набряків та запальних процесів.

до 13,200
мікростимуляцій / хв.
Микростимулятор Icoone laser med

НОВА ВЕРСІЯ МІКРОСТИМУЛЯТОРА

+25%

Збільшення робочої поверхні

Для апарату icoone LASER MED було значно покращено ролики-мікростимулятори. За рахунок збільшення розміру альвеол (мікроотворів на маніпулах) на 25% ми домоглися підвищення ефективності, не збільшуючи потужності вакууму.

Відтворити відео

НОВИЙ ДИСПЛЕЙ

 • Діагональ 12,1"
 • Покращена якість
 • Сенсорний
 • Нахиляється і регулюється
Дисплей Rorotwins Icoone laser med
Компактный

Маленький та компактний

Порівняно з попередньою моделлю icoone, нова версія апарату icoone LASER MED стала компактнішою, що значно полегшить роботу оператора в невеликому кабінеті та зекономить місце.

У порівнянні це:
icoone LASER — 95x205x50 см
icoone LASER MED — 70x185x50 см

LED подсветка

LED-підсвітка

У новій версії з’явилась яскрава LED-підсвітка просто по центру апарата, яка покращує вигляд обладнання та звертає на нього увагу клієнта.

4 новых манипулы

4 нові маніпули

Раді представити вам нові маніпули Robominitwins. Це наймініатюрніші моторизовані насадки, доступні в модифікації «twins». Вони дають змогу симетрично опрацьовувати малі зони: шию, зону декольте і руки. Також створено 3 нові мікроманіпули.

Легкая смена манипул

Легка заміна маніпул

З’явилася можливість легко міняти маніпули під час проведення процедури. Ви можете почати роботу над ділянкою з Robosolo, а закінчити — з Robomicro.

Интуитивно понятный интерфейс

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Тепер починати працювати з icoone laser стало іще простіше. Оновлене ПЗ передбачає окремі програми для чоловіків і жінок, дозволяє обирати зону та містить нові підказки для майстра. Тепер достатньо увімкнути апарат, вибрати стать — і поїхали!

Новые программы

Зручність роботи для оператора

Окрім наявних програм, з’явилося 4 нових. Спеціально для них ми створили нові аплікатори. Три програми написані для опрацювання обличчя й одна — для внутрішньої поверхні рук, адже саме про них ми найчастіше забуваємо. Різні за розміром і призначенням, аплікатори допоможуть якісніше проводити процедури.

Удобство работы для оператора

Удобство работы для оператора

Попри великі зміни, у цій версії ми залишили всіма улюблені подвійні насадки Robotwins, які дозволяють опрацьовувати тіло симетрично, скорочуючи час процедури у 2 рази. Новий дизайн маніпул полегшує роботу. У програмному забезпеченні тепер відображено схеми рухів відповідно до оброблюваної зони. Це дає майстрам змогу керувати зоною впливу, переглядати усі можливі варіанти рухів та покращувати якість проведення процедури.

ПРОГРАМИ

8 BASE-ПРОГРАМ — КРАСА І ДОБРЕ САМОПОЧУТТЯ

Базові програми icoone® BASE призначені для початку процедури. Вони спрямовані на опрацювання всього тіла та підготовку шкіри до більш специфічних впливів.

Апарат icoone laser med дозволяє виконати дренаж у разі набрякового, фіброзного та адипозного целюліту.

Також — стимулювати мікроциркуляцію та регенерацію тканин, чинити посилену антивікову дію, зміцнювати, ремоделювати ділянки тіла, а крім цього розслабляти м’язи та покращувати самопочуття.

16 фокус программ laser med

16 ФОКУС-ПРОГРАМ FOCUS

Програми FOCUS застосовують після виконання базових програм BASE — на визначених ділянках шкіри для вирішення конкретних проблем.

Програма ремоделювання Remod

icoone LASER MED діє на певні зони та ділянки, ремоделює контури тіла, сприяє зменшенню об’ємів.

Програма для сідниць Buttocks

Фокус-програма для ремоделювання та зміцнення сідниць.

Фокусні програми для зміцнення

LASER MED дає змогу зміцнювати шкіру будь-якого типу.

Програми для обличчя

Процедури для обличчя, шиї та зони декольте справляють дренуючу, антивікову та омолоджувальну дію.

16 МЕДИЧНИХ ПРОГРАМ

icoone LASER MED можна застосовувати для лікування лімфатичних проблем, шрамів, опіків, проблем із судинами, порушень травлення, проблем зі шкірою після вагітності чи хірургічних втручань.

Дає змогу полегшувати біль у м’язах, стимулювати нейросенсорну систему, реоксигенувати м’язову тканину, підтримувати спортивну форму, усувати застійні явища при травматичних і нетравматичних апоневрозах та інших запаленнях.

Медицинские программы Icoone laser med

ЧОЛОВІЧА КРАСА: ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ І ТІЛОМ

Icoone laser med для мужчин
Спеціально розроблені процедури, які підходять також чоловікам. Їх можна персоналізувати відповідно до потреб кожного клієнта: від усунення ознак утоми та зменшення зморщок до усунення жирових відкладень. Виберіть програму, яка підходить саме вам!

КОСТЮМ icoone®

Процедуру icoone® можна виконувати безпосередньо на оголеній шкірі. Це стосується і програм, які передбачають застосування LED і лазера.

Майте на увазі, що потужність необхідно регулювати, враховуючи відчуття клієнта.

В якості альтернативи пропонується костюм icoone®, який гарантує бездоганне проведення процедури M.M.A.S., а також процедур із LED і лазером. Поглинання світла тканиною костюма практично не впливає на ефективність процедур, тому результат гарантовано.

Водночас костюм забезпечує гігієнічність експлуатації апарата і захищає його частини від забруднень. До того ж, якщо на тілі пацієнта є волосся, костюм усуває дискомфорт і біль.

Костюми icoone® пропонуються для жінок (білого кольору) та чоловіків (сірі). Склад: нейлон — 90%, еластан — 10%.

Костюм Icoone

ПОЄДНАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Ультрозвук

УЛЬТРАЗВУК

icoone LASER MED дуже корисний після ультразвукової терапії, позаяк виводить відходи обміну речовин та надлишок рідини. Водночас зміцнює шкіру, стимулюючи сполучну тканину та секрецію колагену й еластину, що суттєво покращує якість шкіри.

Радиочастотная терапия

РАДІОЧАСТОТНА ТЕРАПІЯ

icoone — ідеальна процедура для підготовки тканин до радіочастотної терапії. Апарат допомагає вивести надлишки рідини й активувати процеси обміну речовин у клітинах. Ефект зміцнення шкіри посилюється шляхом стимулювання волокон сполучної тканини.

Хирургия

ХІРУРГІЯ

ПЕРЕД ВТРУЧАННЯМ. LASER MED чудово готує тканини до хірургічного втручання, пом'якшуючи їх та виводячи надлишок рідини.
ПІСЛЯ ВТРУЧАННЯ. Післяопераційні процедури сприяють реабілітації пацієнта, прискорюючи загоєння операційного поля, зменшуючи набряк та справляючи знеболювальний ефект. Процедуру можна проводити навколо свіжих шрамів уже через три дні після хірургічної операції.

Липосакция

ЛІПОСАКЦІЯ

ПЕРЕД ВТРУЧАННЯМ 3–4 процедури підготують тканину до ліпосакції шляхом відведення надлишку рідин, пом’якшення та гармонізації тканини. Це суттєво полегшує втручання.
ПІСЛЯ ВТРУЧАННЯ процедура прискорює відновлення. Її можна застосовувати вже через три дні після ліпосакції. icoone покращує якість шкіри, усуває її недоліки, а також скорочує час реалізації всіх результатів ліпосакції.

Відгуки

ХОЧЕТЕ ВПРОВАДИТИ ТЕХНОЛОГІЮ icoone® У СВІЙ БІЗНЕС?

Натисніть на кнопку нижче і отримаєте:

 • розрахунок рентабельності;
 • найвигідніші умови впровадження;
 • доступ до кейсів та досвіду впровадження апарата icoone laser від наших партнерів.
ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК РЕНТАБЕЛЬНОСТІ
Icoone расчет рентабельности

ЛІДЕРИ РИНКУ ОБИРАЮТЬ icoone laser

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР АПАРАТІВ icoone® В УКРАЇНІ

Duso

01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 64 
тел.: (044) 506-77-77
www.duso.ua

DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів