Технологія Roboderm®

Ключовим фактором ефективності icoone® є унікальна запатентована технологія Roboderm®, яка не має аналогів у світі. Це абсолютно новий, революційний і унікальний метод стимулювання сполучної тканини та неінвазивної обробки усіх структур, із яких складається шкіра.

Технология Roboderm

Мікростимулятори (ролики) Roboderm® обертаються вперед і назад, стимулюючи кожну ділянку шкіри, незалежно від її розміру, по всій структурі. Технологія дозволяє генерувати до 21600 мікростимуляцій за хвилину, справляючи неінвазивний, але водночас точний і цілеспрямований вплив.

Зокрема, стимуляція провадиться 3 поверхнями одночасно:

2 незалежними моторизованими мікростимуляторами, які одночасно рухаються на одній і тій же ділянці, комбінуючи дію і піддаючи тканини тонізуючій гімнастиці;

1 центральною камерою, що розташована між мікростимуляторами та має глибший вплив на жирові відкладення.

Завдяки цьому технологія Roboderm® дає змогу потроїти оброблювану поверхню. За глибиною та ефективністю стимуляції Roboderm® переважає будь-які інші технології та прилади, наявні на ринку.

Поверхню насадок улаштовано таким чином, аби оператору не доводилося чинити тиск, а переміщати маніпули було зручно та легко. Таким чином, оператор може працювати обома руками одночасно. Це дає змогу проводити природнішу і делікатнішу обробку шкіри й водночас зекономити фізичні зусилля. Передова технологія значно полегшує роботу спеціалістів.

Принцип технології 4 в 1

M.M.A.S.

 • Мікростимуляції

Аспірація

 • «Некласичний вакуум»

LED

 • Ліфтинг

LASER

 • Ліполіз
Roboderm

Мікростимуляція сполучної тканини​

icoone® — унікальна технологія масажу двома руками.

Мікростимулятори, вкриті сотнями мікроотворів (мікроальвеол), здійснюють мультимікроальвеолярну стимуляцію (M.M.A.S.), безпосередньо впливаючи на мікровакуолі (функціональні одиниці сполучної тканини).

У результаті такого впливу клітини отримують сигнал, який активує потрібні біологічні процеси. Це має наслідком зменшення розміру клітин за рахунок природного ліполізу, а також відновлює і стимулює секрецію колагену та еластину.

Завдяки цій технології апарат icoone® здатний відтворювати масаж двома руками, працюючи з обома сторонами тіла одночасно й забезпечуючи максимальну ефективність.

Синергія лазера та LED

icoone LASER Robosolo комбінує LASER та LED, які можна використовувати на локальних ділянках. Залежно від типу шкіри майстер може застосовувати насадку Robosolo як із використанням, так і без використання LED і лазера.

LED – 650 нм: інтенсивне інфрачервоне випромінювання. Впливає на фібробласти – стимуляція синтезу колагену та еластину за рахунок нормонеоколагеногенезу – ліфтинг.

LASER – 915 нм: ліполітичний низькочастотний діодний лазер. Впливає на жирові клітини, проходить через перехідні пори та ініціює процес активного ліполізу – зменшення об’єму жирових клітин.

Комбінована дія двох технологій дає змогу досягти чудових результатів іще швидше.

Roboderm лазер и LED

Одночасно 3 дії

Завдяки чудовій стимуляції мікровакуоль, які знаходяться у підшкірній тканині

Дренаж

 • Рефлекторний вплив на симпатичну систему.
 • Вплив на капіляри кровоносної системи.
 • Вплив на капіляри кровоносної системи.
 • Дренаж внутрішньоклітинного простору.

Пружність тканин

 • Стимулювання механорецепторів із подальшим виробленням еластину і колагену.
 • Стимуляція фібробластів.

Ремоделювання

 • Стимуляція ліполізу
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів