ICOONE LASER

ПРОРИВ У МОДЕЛЮВАННІ СИЛУЕТУ

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ обличчя та ТІЛА

Запис на тест-драйв

Інноваційна технологія icoone® LASER поєднує механічну стимуляцію, створювану незалежними моторизованими мікростимуляторами, із додатковим ефектом LASER і LED. Технологію спрямовано на швидку та ефективну боротьбу з жировими відкладеннями, стійкими до дієти та тренувань.

Сенсорний дисплей насадки Robosolo дає оператору змогу вибрати режим LED 650 нм або LASER 915 нм, а також їх комбінацію. Поєднання мультимікронної альвеолярної стимуляції зі впливом лазерного і LED-випромінювання дає змогу досягти швидших і триваліших результатів.

LED 650 нм омолоджує шкіру, впливаючи на фібробласти у сполучній тканині і стимулюючи секрецію колагену. Ця довжина хвилі досягає жирових клітин, у результаті чого перехідні пори клітинних мембран відкриваються, вивільняючи з клітин жир.

ЛАЗЕР 915 нм справляє ремоделюючу дію, проникаючи у найглибші шари тканин та активізуючи ліполіз.

ЛАЗЕР 915 нм

Клінічними дослідженнями доведено, що лазер із довжиною хвилі 915 нм проникає у тканини та активізує абсорбцію ліпідів. Таким чином виникає теплова енергія, що розм’якшує жир у жирових клітинах.

LED 650 нм

LED генерує світлову хвилю довжиною 650 нм, яка змінює пропускну здатність мембран жирових клітин, завдяки чому жир вивільняється з клітин та потрапляє у міжклітинний простір.

Технологія Roboderm®

Апарат icoone® LASER втілює інноваційну запатентовану технологію догляду за шкірою та сполучною тканиною — ROBODERM®.

icoone® LASER щохвилини генерує до 21.600 мікростимуляцій, завдяки яким апарат забезпечує найбільш ефективний вплив на всі типи дерми.

icoone® LASER — досконале й на 100% природне рішення. Побічних ефектів немає навіть за щоденного використання.

LED 650 НМ

Омолодження шкіри. LED генерує світлову хвилю довжиною 650 нм, яка змінює пропускну здатність мембрани жирових клітин, завдяки чому жир вивільняється з клітин та потрапляє у міжклітинний простір.

ЛАЗЕР 915 нм

Корекція фігури. Клінічними дослідженнями доведено, що ЛАЗЕР із довжиною хвилі 915 нм проникає у тканини та активізує абсорбцію ліпідів. Таким чином виникає теплова енергія, що розм’якшує жир у жирових клітинах.

icoone_body_Robosolo

11 насадок

Robosolo

Продукує LED- і лазерне випромінювання, забезпечуючи швидку цілеспрямовану дію на визначені області жирових відкладень, несприйнятливих до дієт та фізичних вправ.

15,600

мікростимуляцій / хв.

Robotwins

icoone® LASER — єдиний прилад у світі, оснащений системою подвійних насадок для симетричної стимуляції кровоносної та лімфатичної систем. Завдяки цьому унікальному та простому рішенню тривалість процедури для всього тіла скорочується удвоє!

21,600
мікростимуляцій / хв.

Robomini

Наймініатюрніша у світі моторизована насадка. Розроблена спеціально для використання на невеликих або важкодоступних ділянках обличчя й тіла, забезпечує делікатну та спрямовану дію. Ідеальна для естетичних і медичних програм.
7,200
мікростимуляцій / хв.

Robomicro

Набір із 3 мікроманіпул призначено спеціально для точного фокусування та обробки найнедоступніших і найчутливіших ділянок обличчя. Він дуже ефективний у реструктуризації сполучної тканини, зменшенні зморшок, усуненні набряків та запальних процесів.
1,800 - 8,400
мікростимуляцій / хв.

Програми

Естетика — 8 базових програм

Використовується на початку процедури. Чинить загальну дію на тіло для підготовки до фокусних програм.

20 хвилин для опрацювання всього тіла.

За допомогою icoone®LASER можна покращити дренаж у разі фіброзного та жирового целюліту, а також стимулювати мікроциркуляцію та регенерацію тканин. Процедури забезпечують зміцнювальний, ремоделюючий, розслаблювальний та оздоровчий впливи, що у комплексі справляє значний антивіковий ефект.

Icoone laser - базовые программы Эстетика
Icoone laser - фокусные программы

Естетика — 16 фокусних програм

Фокусні програми використовуються після базових. Вони передбачають концентрацію на певній області для вирішення локалізованих проблем.

Рекомендований час — 10 хвилин. Можна використовувати стільки, скільки потрібно.

icoone®LASER працює на певних ділянках тіла, щоб реконструювати та зміцнити тканини на всіх шарах шкіри. Підходить для лікування обличчя, шиї та зони декольте.

Забезпечує дренаж та омолоджувальну дію.

Результати

icoone® ремоделює силует усього за декілька сеансів і забезпечує незрівнянні результати.

Відгуки

Лідери ринку обирають icoone® laser

Хочете впровадити технологію icoone® laser у свій бізнес?

Натисніть на кнопку нижче і отримаєте:

  • розрахунок рентабельності;
  • найвигідніші умови впровадження;
  • доступ до кейсів та досвіду впровадження апарата icoone® від наших партнерів.
Отримати розрахунок рентабельності
Icoone расчет рентабельности
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів