ICOONE LASER

ПРОРИВ У МОДЕЛЮВАННІ СИЛУЕТУ

УНІКАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ обличчя та ТІЛА

ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Інноваційна технологія icoone® LASER поєднує механічну стимуляцію, створювану незалежними моторизованими мікростимуляторами, із додатковим ефектом LASER і LED. Технологію спрямовано на швидку та ефективну боротьбу з жировими відкладеннями, стійкими до дієти та тренувань.

Сенсорний дисплей насадки Robosolo дає оператору змогу вибрати режим LED 650 нм або LASER 915 нм, а також їх комбінацію. Поєднання мультимікронної альвеолярної стимуляції зі впливом лазерного і LED-випромінювання дає змогу досягти швидших і триваліших результатів.

LED 650 нм омолоджує шкіру, впливаючи на фібробласти у сполучній тканині і стимулюючи секрецію колагену. Ця довжина хвилі досягає жирових клітин, у результаті чого перехідні пори клітинних мембран відкриваються, вивільняючи з клітин жир.

ЛАЗЕР 915 нм справляє ремоделюючу дію, проникаючи у найглибші шари тканин та активізуючи ліполіз.

ЛАЗЕР 915 нм

Клінічними дослідженнями доведено, що лазер із довжиною хвилі 915 нм проникає у тканини та активізує абсорбцію ліпідів. Таким чином виникає теплова енергія, що розм’якшує жир у жирових клітинах.

LED 650 нм

LED генерує світлову хвилю довжиною 650 нм, яка змінює пропускну здатність мембран жирових клітин, завдяки чому жир вивільняється з клітин та потрапляє у міжклітинний простір.

7 НАСАДОК

Robosolo Icoone laser

Robosolo

Продукує LED- і лазерне випромінювання, забезпечуючи швидку цілеспрямовану дію на визначені області жирових відкладень, несприйнятливих до дієт та фізичних вправ.

15,600

мікростимуляцій / хв.

Robotwins Icoone laser

Robotwins

icoone® LASER — єдиний прилад у світі, оснащений системою подвійних насадок для симетричної стимуляції кровоносної та лімфатичної систем. Завдяки цьому унікальному та простому рішенню тривалість процедури для всього тіла скорочується удвоє!

21,600
мікростимуляцій / хв.
Robomini Icoone laser

Robomini

Наймініатюрніша у світі моторизована насадка. Розроблена спеціально для використання на невеликих або важкодоступних ділянках обличчя й тіла, забезпечує делікатну та спрямовану дію. Ідеальна для естетичних і медичних програм.
7,200
мікростимуляцій / хв.
Robomicro Icoone laser

Robomicro

Набір із 3 мікроманіпул призначено спеціально для точного фокусування та обробки найнедоступніших і найчутливіших ділянок обличчя. Він дуже ефективний у реструктуризації сполучної тканини, зменшенні зморшок, усуненні набряків та запальних процесів.
1,800 - 8,400
мікростимуляцій / хв.

ПРОГРАМИ

ЕСТЕТИКА — 8 БАЗОВИХ ПРОГРАМ

Використовується на початку процедури. Чинить загальну дію на тіло для підготовки до фокусних програм.

20 хвилин для опрацювання всього тіла.

За допомогою icoone®LASER можна покращити дренаж у разі фіброзного та жирового целюліту, а також стимулювати мікроциркуляцію та регенерацію тканин. Процедури забезпечують зміцнювальний, ремоделюючий, розслаблювальний та оздоровчий впливи, що у комплексі справляє значний антивіковий ефект.

Icoone laser - базовые программы Эстетика
Icoone laser - фокусные программы

ЕСТЕТИКА — 12 ФОКУСНИХ ПРОГРАМ

Фокусні програми використовуються після базових. Вони передбачають концентрацію на певній області для вирішення локалізованих проблем.

Рекомендований час — 10 хвилин. Можна використовувати стільки, скільки потрібно.

icoone®LASER працює на певних ділянках тіла, щоб реконструювати та зміцнити тканини на всіх шарах шкіри. Підходить для лікування обличчя, шиї та зони декольте.

Забезпечує дренаж та омолоджувальну дію.

МЕДИЦИНА — 16 ПРОГРАМ

icoone® ефективний при дисфункціях лімфатичної та кровоносної систем, проблемах із кишківником. Незамінний при роботі з опіками, рубцями після вагітності та шрамами (в т.ч. післяопераційними).
Технологія дає змогу полегшити м’язовий біль, активізувати нейросенсорну систему, збагатити м’язи киснем. Процедури icoone®LASER протистоять травматичному та нетравматичному апоневрозу, а також іншим запаленням, відчутно сприяючи спортивній активності.

Icoone laser - программы медицина

Процедура на апараті icoone LASER BEAUTY

Видеопрезентация аппарата Icoone
Відтворити відео

ЛІДЕРИ РИНКУ ОБИРАЮТЬ icoone®LASER

ВІДГУКИ

ХОЧЕТЕ ВПРОВАДИТИ ТЕХНОЛОГІЮ icoone® У СВІЙ БІЗНЕС?

Натисніть на кнопку нижче і отримаєте:

  • розрахунок рентабельності;
  • найвигідніші умови впровадження;
  • доступ до кейсів та досвіду впровадження апарата icoone® від наших партнерів.
ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК РЕНТАБЕЛЬНОСТІ
Icoone расчет рентабельности

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР АПАРАТІВ icoone® В УКРАЇНІ

01014, м. Київ, вул. Тимірязєвська, 64 
тел.: (044) 506-77-77
www.duso.ua

Duso
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів