icoone: 5 фактів

Лірика лірикою, а факти, як відомо, говорять самі за себе. Тому сьогодні ми вирішили написати про апарати icoone саме так. ТОП-5 фактів про інноваційний італійський флагман поділився бренд-менеджер icoone в Україні Єгор Баришев, компанія ДЮСО.

Факт №1: в Україні працює 54 апарати icoone LASER

Наразі масажні апарати icoone LASER представлені в таких містах: Київ, Одеса, Дніпро, Трускавець, Львів, Мукачево, Краматорськ, Ужгород, Херсон, Миколаїв, Харків, Вінниця, Чернівці, Умань, Черкаси, Маріуполь, Запоріжжя, Хмельницький, Рівне, Кривий Ріг і Луцьк.

Географія, властиво, поступово розширюється.

Факт №2: icoone — це сукупний вплив унікальних технологій

В апаратах icoone використовується одразу три елементи:

  • Roboderm — запатентована технологія, суть якої полягає у вакуумній мікростимуляції (M.M.A.S.), або точковій аспірації;
  • низькоенергетичний ліполізний ЛАЗЕР довжиною хвилі 915 нм. Вельми ефективно впливає на підшкірно-жирову клітковину;
  • LED-випромінювання довжиною 650 нм. Посилює секрецію колагену та еластину.

Відмітимо, що сукупність цих технологій — не просто їх сума. Синергійна взаємодія ефектів додатково покращує результати від процедур.

Факт №3: icoone використовують під час вагітності

Обладнання icoone цілковито безпечне для матері та плоду, — чим вирізняються далеко не всі «красиві» апарати, — а до того ж вирішує класичні проблеми вагітних.

Масаж icoone знімає набряки та важкість у спині, лікує целюліт, підвищує пружність грудей, підтягує шкіру (зокрема в зоні декольте), покращує гнучкість суглобів та еластичність м’язів. Окрім цього процедури icoone позитивно впливають на загальний стан: і фізичний, і психічний. Це дає організмові змогу ефективніше боротися з хворобами та стресом.

Факт №4: масаж icoone можна проводити щодня (і навіть частіше!)

За рахунок делікатності ефекту M.M.A.S., а також синергійної взаємодії Roboderm із іншими технологіями (див. Факт №2) клієнт не отримує ушкоджень та перерозтягування шкіри. У зв’язку з цим італійські лікарі оптимізували наявні протоколи: тепер масаж icoone дозволено робити не просто щодня, а зранку й увечері.

Факт №5: icoone добре поєднується з багатьма іншими технологіями

Взагалі апарати icoone — самодостатні. Вони дають чудові результати й без «сторонньої допомоги» іншого обладнання. Тим не менше — за потреби та бажання — масаж icoone можна використовувати в комплексі з його ж альтернативами: кріоліполізом, мікроголковим RF, електромагнітною та радіохвильовою терапією (на цьому список не закінчується).

Оцінити статтю
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Подпишитесь на наш Telegram канал

Підпишіться на наш Telegram канал