Наука і технології для здоров’я та догляду за шкірою

Делікатне моделювання фігури завдяки новій лінійці апаратів icoone®

Компанія i-Tech Industries® займається розробкою унікальних апаратів, які дають змогу усунути естетичні дефекти шкіри за рахунок ефективної глибокої стимуляції сполучної тканини, що забезпечує отримання видимих результатів уже після першого сеансу. В березні 2020 року компанія представила нову лінію апаратів icoone®, яка включає шість моделей.

Нове розуміння шкіри

Фундаментом інноваційного підходу, заснованого на розробці нових технологій та важливих наукових відкриттях у сфері структури шкіри, є найсправжнісінька культура догляду за шкірою, найбільшим органом людського тіла. Наша шкіра надзвичайно чутлива, і її стан життєво важливий для захисту організму від впливу зовнішніх факторів. Проєкт icoone® існує завдяки інтуїції професора Жан-Клода Гімберто, спеціаліста з реконструктивної хірургії, котрий присвятив багато років вивченню структури шкіри та сполучної тканини.

Гімберто довів, що шкіра повинна сприйматись як жива і безперервна матерія, що складається не з шарів, як припускалося раніше, а з величезної кількості тривимірних з’єднань — мікровакуоль.

Це нове бачення повністю замінює традиційну концепцію пошарової структури (епідерміс, дерма, гіподерма) і, відповідно, зумовлює необхідність нового методу омолодження шкіри.

Найсучасніша технологія для чудових результатів

Завдяки унікальній запатентованій технології Roboderm®, icoone забезпечує цілком персоналізовані процедури для омолодження шкіри й моделювання контурів фігури.

Апарат icoone® — це єдиний у світі пристрій, здатний проводити мультимікроальвеолярну стимуляцію (M.M.A.S.) через низку мікроотворів, розташованих на мікростимуляторах маніпул. Мікростимулятори обертаються і рухаються у двох напрямках, провадячи точну й ефективну стимуляцію всієї структури шкіри, навіть найменших її ділянок. Прилад генерує до 21 600 мікростимуляцій на хвилину.

Зокрема, стимуляція проводиться 2 маніпулами — двома незалежними моторизованими мікростимуляторами, що одночасно рухаються на одній і тій самій ділянці, комбінуючи свою дію і піддаючи тканини тонізуючій гімнастиці, — а також центральною камерою, котра забезпечує глибокий вплив на жирові відкладення.

Завдяки цьому технологія Roboderm® дає змогу потроїти результати на всій оброблюваній ділянці, забезпечуючи глибшу та ефективнішу стимуляцію шкіри, на відміну від будь-якої іншої технології чи приладу, що наявні сьогодні на ринку. Поверхню насадок улаштовано таким чином, щоб оператору не доводилося чинити тиск, а переміщати маніпули було зручно та легко. Завдяки цьому оператор може використовувати обидві руки одночасно, проводячи більш природну та делікатну стимуляцію шкіри клієнта і при цьому не втомлюватися — передова технологія полегшує працю оператора.

Апарат icoone® — єдина методика, яка дає змогу провадити симетричну стимуляцію двома руками, одночасно обробляючи обидві сторони тіла. Це делікатна, розслаблююча процедура, схожа по відчуттях на ручний масаж, але непорівнянна з ним за своєю ефективністю.

Усунення естетичних дефектів та реабілітація

Нова лінія апаратів — Beauty та Medical, кожна з яких пропонується у версіях як із лазером і LED, так і без них, удосконалена технологія дає змогу проводити швидку та цілеспрямовану обробку певних ділянок тіла, отримувати швидші та довговічніші результати — з погляду як естетики, так і реабілітації.

Крім того, процедури icoone® сприяють пришвидшенню клітинного метаболізму, виробленню нового колагену та підтримці тонусу тканин, запобігаючи класичному ефекту «обвислої шкіри», притаманному іншим методам.

Технологія icoone® — неінвазивна, цілковито безпечна й абсолютно природна, її можна використовувати щоденно, вона підходить для всіх типів шкіри, навіть найделікатнішої та пошкодженої. А також для найчутливіших ділянок, які вимагають особливої уваги, таких як область навколо очей, контури губів, зона декольте, шия, внутрішня поверхня рук і стегон, коліна та щиколотки.

Новинки лінії апаратів icoone®

Нові вироби icoone® мають іще ефективніше влаштування, оскільки активну поверхню мікростимуляторів було збільшено на 25%, і, відповідно, на стільки ж збільшилася стимульована поверхня шкіри. Це означає, що процедури стали ефективнішими, а отримання результатів — швидшим.

Окрім того, було додано 4 нових маніпули, завдяки яким на icoone® тепер встановлено 11 насадок. Це дає змогу проводити ще більш цілеспрямовані та персоналізовані процедури, особливо для обличчя та найделікатніших ділянок тіла.

Новий ергономічний дизайн, сучасніший і компактніший, абсолютно нове програмне забезпечення з інтуїтивно зрозумілішим інтерфейсом, який також включає в себе докладні інструкції різними мовами й допомагає оператору більш функціонально застосовувати маніпули — все це робить пристрій іще зручнішим.

Компанія «ДЮСО» (DUSO) є ексклюзивним дистриб’ютором icoone® в Україні.

Оцінити статтю
DUSO

Записаться на презентацию

Записатися на презентацію

Підпишіться на наш Telegram канал

Новинки, спеціальні пропозиції та акції, 
анонси заходів